3E BASIC TEORIA

TEMAT: 3E by Penkala BASIC – warsztaty teoretyczne
GDZIE: Siedlisko Lisia Nora & Jurajska Manufaktura, ul. Chorońska 153/155, 42-256 Biskupice koło Częstochowy
CEL: Po warsztatach uczestnik będzie wiedział, jak rozpoznawać sytuacje niekomfortowe dla psa. Będzie wiedział, jak ten komfort mu zapewnić, jak reagować w trudnych sytuacjach, jak rozpoznawać rodzące się problemy oraz jak budować zaufanie, które jest kluczem do zacieśniania więzi, do przyjaźni.
DLA KOGO: Warsztaty skierowane są do właścicieli psów, przewodników, którzy chcą wiedzieć więcej i wyjść poza ramy tradycyjnych szkoleń. Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak budować więź i zaufanie w parze człowiek – pies. 3E by Penkala to autorski program Agnieszki Penkali oparty na Jej ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w pracy z psami. Trzy filary w tym programie, czyli EMOCJA, EMPATIA i ENERGIA są niezmiernie ważne, aby budować relacje wspierające.
Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się, jak budować relacje, na co zwracać uwagę, jak wspierać psa w trudnych sytuacjach, jak go „czytać”, a przede wszystkim dostrzegać problemy i rozumieć mowę psa, bo od tego zaczyna się relacja.
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: max. 15 osób (kolejność wpłat decyduje o przyjęciu zgłoszenia)
FORMUŁA: warsztaty praktyczne z wykładami
CENA: 220 zł – I termin, 270 zł – II termin ( drugi termin rozpoczyna się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatów)
W przypadku zgłoszenia się niedostatecznej ilości osób warsztaty mogą być przeniesione na inny termin lub odwołane. Cena warsztatów obejmuje udział w zajęciach, bufet kawowy, lunch.
WARSZTATY POPROWADZI: Agnieszka Penkala
PROGRAM
10.00 – powitanie
10.10 – STAND UP – w dwie minuty o moim psie – uczestnicy przedstawiają swoje psy
11.00 – Ja i mój pies – duet doskonały
12.00 – EMOCJE – dostrzec problem
13.30 – przerwa na lunch
14.00 – EMPATIA – współczucie, czy współodczuwanie
15.00 – ENERGIA – spacer tą samą drogą
16.30 – klub dyskusyjny
17.00 – zakończenie warsztatów

KONTAKT i REZERWACJA MIEJSC:
info@mydogue.com